Agrifac - StrictHeightPlus

StrictHeightPlus kontrola wysokości

Wysoka jakość opryskiwania dzięki doskonałej odległości

System kontroli wysokości StrictHeightPlus gwarantuje doskonałą jakość opryskiwania, ponieważ odległość do uprawy zawsze będzie optymalna.

strictheightplus - balanceplusNowy, całkowicie zintegrowany system kontroli belki gwarantuje, że wybrana odległość do uprawy zawsze zostanie zachowana. Cztery czujniki o szerokim kącie widzenia umieszczone na belce wysyłają maszynie niezawodne i precyzyjne pomiary uprawy. Zaleta używania czujników o szerokim kącie widzenia to: Szeroki kąt widzenia zapewnia lepszy podgląd uprawy. System lepiej rozumie sytuację, a nieregularności nie mają na niego wpływu. Strictheightplus - sensors

Aby jeszcze bardziej poprawić wyważenie w każdych warunkach, Agrifac wprowadza system kontroli wysokości StrictHeightPlus. Dzięki temu systemowi BalancePlus i zmienna geometria działają w harmonii, utrzymując wysięgnik swobodnie zwisający w każdej sytuacji. Dlatego belka może się swobodnie poruszać, a ruchy maszyny nie są przenoszone na belkę, co zapewnia najcichszą i najbardziej stabilną jazdę belki polowej, zapewniając w ten sposób równowagę belki i poprawiając jakość oprysku.
 
Dzięki pełnej integracji z interfejsem użytkownika EcoTronicPlus jest bardzo łatwy w użyciu.


Lepsze wyważenie belki, dłuższa żywotność

strictheightplus - boomregelsysteemTo lepsze zrozumienie zapobiega uszkodzeniu uprawy, a skutkiem jest idealna jakość opryskiwania, ponieważ belka pozostaje na właściwej, zadanej wysokości.

strichtheightplusCałkowita integracja z naszym systemem BalancePlus umożliwia utrzymanie belki w równowadze, co oznacza, że nie wpływają na nią ruchy maszyny. Razem ze zmienną geometrią i precyzyjnymi odczytami czujników StrictHeightPlus jest najbardziej precyzyjnym systemem kontroli wysokości. Rezultat: bardziej precyzyjna wysokość opryskiwania, większa jakość opryskiwania i dłuższa eksploatacja maszyny.

strictheightplus

Copyright © 2017 Agrifac Machinery BV. Wszelkie prawa zastrzeżone.