Agrifac - EcoTronicPlus II

System sterowania EcoTronic Plus II

Najważniejsza jest łatwość użycia

EcoTronicPlus IIStosowanie produktów Agrifac musi być oczywiste, zrozumiałe, proste i skuteczne. Maszyna, w której się zakochujesz od pierwszego wejrzenia i po prostu musisz ją mieć. Dzięki dalszemu rozwojowi poprzedniego EcoTronicPlus i ulepszeniu go pod względem łatwości obsługi i przejrzystości, jest on jeszcze bardziej pożądany. Ważne ustawienia można wprowadzić w jednym kroku. Masz jasny obraz tego, co zrobiłeś i nadal musisz zrobić - dzięki czemu użytkownik i maszyna mogą na sobie polegać.

Intuicyjna, prosta i szybka obsługa

EcoTronicPlus IIKto obecnie nie używa smartfona? Przejrzysty wyświetlacz, łatwy w użyciu, innowacyjny i umożliwia przeglądanie różnych ekranów. Mając na uwadze tę łatwość i intuicyjną obsługę, Agrifac postanowił nie dorównać temu, ale go przewyższyć i wykorzystać go jako podstawę nowego EcoTronicPlus II.

 
Cała koncepcja obsługi EcoTronicPlus składa się z podłokietnika z przyciskami, panelu dotykowego, klawiatury numerycznej i joysticka. Cała deska rozdzielcza jest teraz również w pełni zaprojektowana we własnym zakresie i dodatkowo zintegrowana z ekranem. Jeszcze większa łatwość obsługi, wszystko w zasięgu ręki oraz możliwość jeszcze szybszego przeglądania i dostosowywania ustawień.

EcoTronicPlus II agrifac

  1. Przyciski, które są potrzebne do obsługi wszystkich funkcji, aby uruchomić opryskiwacz, ruszyć, obsługiwać schody i włączać hamulec postojowy, znajdują się na podłokietniku w łuku. W terenie kontrolki te służą do przygotowania wszystkiego do oprysku.
  2. Joystick zawiera wszystkie funkcje potrzebne podczas oprysku i transportu drogowego. Oprysk, wyważenie belki, geometria i tempomat są uruchamiane za pomocą joysticka. Poruszanie joystickiem do przodu zwiększa prędkość, a przesuwanie do tyłu zmniejsza prędkość. Nie ma już konieczności przesuwania uchwytu, dzięki czemu operacja jest łatwiejsza i bardziej precyzyjna.
  3. Touchpad umożliwia
  4. Klawiatura numeryczna umożliwia natychmiastowe wyświetlenie podstawowych funkcji na ekranie i wprowadzenie prawidłowej wartości lub możesz użyć pokrętła jog, aby znaleźć właściwe ustawienie. Klawiatura numeryczna wykrywa Twoje zbliżające się dłonie, a opcje, które możesz wybrać, wyświetlają się na ekranie.
Istnieją również 4 przyciski, które zapamiętują najczęściej ustawiane wartości dla każdej opcji, dzięki czemu można je zapisać w pamięci EcoTronicPlus II zamiast wpisywać je za każdym razem, gdy ich potrzebujesz.
 
Ekran nadal jest ekranem dotykowym, ale elementy sterujące są teraz w pełni zintegrowane z podłokietnikiem. Ekran jest ustawiony tak, aby mieć optymalny widok zarówno na pracę, jak i na ekran bez opuszczania krzesła.

Wyraźniejszy i większy ekran

Ważne jest, aby operator przez cały czas wiedział, co dzieje się na polu, w maszynie, jakie są różne parametry itd. Bez zagracania ekranu. To, jakie informacje operator widzi na ekranie głównym, zależy od samego operatora. Na wyświetlaczu nie mogą być wyświetlane żadne informacje lub tylko maszyna i pole lub przegląd wszystkiego, co się dzieje. Od wykresu przepływu cieczy (jedna z wielu zalet obecnego EcoTronicPlus), aż po aktualne pozycje i ustawienia; wszystko można łatwo zobaczyć i powiększyć.
 
Co więcej, ekran EcoTronicPlus II został znacznie powiększony i można go ustawić tak, aby był optymalny do oglądania i nadal był łatwy do odczytania ze względu na rozmiar ekranu. Ekran jest mniej zagracony i można go personalizować. Na ekranie zawsze wyświetlany jest opryskiwacz i pole. Przeciągnięcie powoduje wyświetlenie innych ekranów z informacjami o maszynie, ustawieniami lub ekran ze schematem przepływu cieczy, który już znasz.
 
Terminal EcoTronicPlus II daje realistyczny obraz tego, co dzieje się na polu. Dokładność do 25 cm na tym, co zostało i nie zostało spryskane odpowiednią ilością. Cicha kolorystyka i logiczne, proste symbole sprawiają, że praca z maszyną jest jeszcze przyjemniejsza.
 
Z nowym EcoTronicPlus II to uprawa i pole są w centrum, a nie maszyna.

 

Copyright © 2017 Agrifac Machinery BV. Wszelkie prawa zastrzeżone.