Agrifac - DynamicDosePlus

DynamicDosePlus

NEED Farming - indywidualne opryskiwanie każdej rośliny

StrictSprayPlus zapewnia, że można opryskiwać tą samą ilością cieczy, DynamicDosePlus zapewnia, że każdej roślinie można precyzyjnie dostarczyć to, czego potrzebuje. Nie trzeba już decydować, jakie zabiegi są najlepsze dla wszystkich roślin, ale można opryskiwać każdą roślinę dokładnie tym, co jest jej potrzebne.

Skład gleby, profil wysokości, płodozmian, działania historyczne itp. Żadne pole nie płaskie ani nie ma takiego samego składu. Lokalny mikroklimat również powoduje różnice. Pomijanie tych różnic prowadzi do większego, mniej wydajnego użycia środków chemicznych i nie zwiększa plonów.

Dynamicdoseplus taakkaart

Rolnicy są świadomi tych różnic oraz tego, w jaki sposób dbać o każdą roślinę. W przeszłości większą wydajność zapewniały większe maszyny kosztem możliwości wykonywania pożądanej pracy.

DynamicDosePlus umożliwia dostosowanie dawki dla każdej rośliny dzięki tej nowej, Brilliant Simple technologii Agrifac, będącej częścią Rolnictwa NEED.

Maszyna używa mapy aplikacji, aby określić właściwą dawkę i zapewnić, że odpowiednia ilość jest opryskiwana w odpowiednim miejscu. Operator nie musi spędzać tak wiele czasu na dozowaniu i może się bardziej skupić na swojej pracy i kontrolowaniu uprawy. Sprawia to, że opryskiwanie jest bardziej skuteczne i bardziej wydajne. 

Opieka na poziomie rośliny, każda kropla w odpowiednim miejscu. 

*W zależności od odstępu pomiędzy dyszami, minimalny obszar oprysku wynosi 25 x 25 cm.

Copyright © 2017 Agrifac Machinery BV. Wszelkie prawa zastrzeżone.