Agrifac - Condor WideTrackPlus

Szerszy rozstaw kół dla większych plonów

Szczególne uprawy często wymagają szczególnych, specjalistycznych rozwiązań. W takiej sytuacji firma Agrifac to właściwy wybór. Agrifac posiada wieloletnie doświadczenie i jest PREFEROWANYM specjalistą w dziedzinie różnorodnych technologii oprysku. Jedną z nich jest system WideTrackPlus. Dzięki zmiennemu rozstawowi kół w zakresie 225-300 cm (75 cm bezstopniowo) lub 245-320 cm maszyna doskonale nadaje się do upraw w systemie ze ścieżkami przy 300-centymetrowym rozstawie kół lub do zagonów w przypadku cebuli, ziemniaków, cebulek kwiatowych i innych upraw.

WideTrackPlus: idealne rozwiązanie dla rozwijających się przedsiębiorstw rolnych!

Wersja WideTrackPlus to możliwość regulacji rozstawu kół w zakresie do 320 cm. Udoskonalenie to jest możliwe dzięki szerszemu podwoziu StabiloPlus. Technika oprysku, belki polowe i wygoda obsługi są dokładnie takie same, jak w przypadku pozostałych modeli opryskiwaczy Condor. 300-centymetrowy rozstaw kół jest idealnym rozwiązaniem w przypadku roślin cebulkowych i cebuli, a po założeniu opon do uprawy międzyrzędowej doskonale nadaje się do zagonów ziemniaków bez ścieżek przejazdowych. Istnieje również możliwość zastosowania rozstawu kół o szerokości 320 cm do rzędów ziemniaków rozmieszczonych co 95 cm. Pozwala to używać szerszych opon: dotychczas stosowane 32-centymetrowe opony można teraz zastąpić oponami o szerokości nawet 52 cm. W skrócie, zyskujemy minimalne żłobienie gleby, optymalną stabilność, możliwie największą powierzchnię uprawy i sortowanie ziemniaków według wielkości!

Agrifac Condor WideTrackPlus wide selfpropelled sprayer in potatoes  Agrifac Condor WideTrackPlus widest self propelled sprayer   Agrifac Condor WideTrackPlus wide selfpropelled sprayer potatoes  Agrifac Condor WideTrackPlus wide selfpropelled sprayer potatoes

Bezpieczna, wystarczająca i zdrowa żywność

  • Maksymalna wydajność i maksymalna powierzchnia
  • Wszystkie korzyści z opryskiwacza Condor
Poproś o broszurę

Condor WideTrackPlus

Copyright © 2017 Agrifac Machinery BV. Wszelkie prawa zastrzeżone.