Agrifac - Condor ClearancePlus

Condor ClearancePlus: Z większym prześwitem na wyższy poziom

W przypadku upraw takich jak słoneczniki czy kukurydza stosowanie środków ochrony jest często niezbędne także na późniejszym etapie ich rozwoju. Oznacza to, że konieczny może być oprysk na przykład kukurydzy wysokiej na ponad 2-3 metry. W takiej sytuacji bardzo przydatny staje się opryskiwacz z dużym prześwitem. Niekiedy także niewskazane bywa nawet dotykanie upraw, jak w przypadku słoneczników, których główki łatwo się łamią. Mając to na względzie, firma Agrifac wprowadziła ClearancePlus – samojezdny opryskiwacz z 2-metrowym prześwitem! Maszyna ta umożliwia oprysk nawet najwyższych upraw.

Prześwit można ustawiać dwustopniowo pomiędzy wysokością 140 a 200 cm, zależnie od uprawy. Podobnie jak cała rodzina tych maszyn, nowy Condor ClearancePlus charakteryzuje się unikalnym układem zawieszenia StabiloPlus. Podwozie StabiloPlus z łatwością amortyzuje wszystkie nierówności terenu, zapewniając niezwykle równomierną i komfortową pracę maszyny, zarówno na drodze, jak i w polu. Pozwala również osiągnąć wysoką stabilność belek polowych – w poziomie i w pionie. Wysokość belki można regulować w zakresie aż do 345 cm. Podobnie jak w przypadku podwozia StabiloPlus w innych maszynach, w modelu Condor ClearancePlus rozstaw kół można regulować bezstopniowo w zakresie od 190 do 265 cm. W opryskiwaczach Condor z szerszym rozstawem kół można zastosować podwozie ClearancePlus regulowane w zakresie od 225 do 300 cm. Podczas jazdy drogą podwozie StabiloPlus można w prosty sposób szybko obniżyć. Niski środek ciężkości i standardowa wysokość pojazdu pozwalają na bezpieczny przejazd między polami!

Agrifac Condor ClearancePlus highest ground clearance self propelled sprayer, spraying sunflowers  Agrifac Condor ClearancePlus in Mais. High ground clearance  Self propelled sprayer; Agrifac Condor ClearancePlus spraying mais  Self propelled sprayer spraying sunflowers - Agrifac Condor ClearancePlus  Agrifac Condor ClearancePlus - Self propelled sprayer with high ground clearance to 200 cm  Agrifac Condor ClearancePlus - Self propelled sprayer with high ground clearance

Bezpieczna, wystarczająca i zdrowa żywność

  • Największy prześwit nad uprawą
  • Stabilny, bezpieczny i dokładny
  • Wszystkie korzyści z opryskiwacza Condor
Poproś o broszurę

Condor ClearancePlus

Copyright © 2017 Agrifac Machinery BV. Wszelkie prawa zastrzeżone.