Agrifac - Condor

Agrifac - Najbardziej innowacyjny opryskiwacz samojezdny na świecie.

Od 1 stycznia 2020 r. Nowa generacja opryskiwaczy Condor opuści linię Agrifac. Oprócz nowego wyglądu, seria Condor V jest wyposażona w silnik, który spełnia najnowsze normy emisji spalin Stage 5 i zapewnia niższą emisję CO2.
 
„Agrifac jest w czołówce producentów na świecie, jeśli chodzi o innowacje i nowoczesne rozwiązania w swoich maszynach. Chcemy zapewnić że możemy pomóc w dostarczeniu wystarczającej ilości żywności i energii dla przyszłych pokoleń. Najbardziej innowacyjne opryskiwacze na świecie są projektowane i montowane w najbardziej zrównoważonej fabryce w Holandii zgodnie z koncepcją NEED Farming- ochrona jest zapewniona dla każdej pojedynczej rośliny osobno. ”
Każda kropla trafia we właściwe miejsce, o to właśnie chodzi! Od momentu wprowadzenia na rynek w 1986 r. Agrifac Condor oznacza stabilność, precyzję, trwałość i wygodę. Bezkonkurencyjne podwozie StabiloPlus w połączeniu z systemem BalancePlus sprawia, że Condor jest najbardziej stabilnym opryskiwaczem na świecie.
 
Wydajność, precyzja i stabilność są gwarantowane przez najsilniejsze i najszersze belki polowe. Wyjątkowa belka polowa J-Boomjest dostępny w szerokościach od 24 do 54 metrów.
 
Kompaktowy system pomp optymalnie wykorzystuje wodę i oprysk. System GreenFlowPlus cały czas utrzymuje stałe ciśnienie, dzięki czemu nie ma różnicy w pokryciu, aż 99,99% cieczy jest wypryskana a w układzie pozostaje jedynie kilka litrów płynu . Każda kropla trafia we właściwe miejsce! Ceniony system operacyjny Condora znajduje się w ergonomicznej i niezwykle wygodnej kabinie. EcoTronicPlus jest intuicyjny, przyjazny dla użytkownika i zapewnia wszystkie ważne informacje podczas pracy. Już po pierwszym spojrzeniu na wyświetlacz widać wszystkie procesy i wskaźniki potrzebne podczas oprysku. Większość funkcji można ustawić tak, aby działały automatycznie. Nazywamy to „genialnie prostym”!
 

Condor: optymalna ochrona upraw

Condor występuje w wielu wersjach i może być specjalnie dostosowany do konkretnych upraw. Szeroki rozstaw  kół, dostosowanie do pagórkowatego terenu  lub jeszcze większy prześwit również są jako opcje dzięki czemu rośliny mogą być pielęgnowane dłużej i częściej, to wszystko jest możliwe dzięki opryskiwaczom samojezdnym Condor. Zainspiruj się i umów na spotkanie z jednym z naszych specjalistów bez żadnych zobowiązań.
 
 

Agrifac Condor spraying in wheat  Agrifac Condor spraying in barley  Agrifac Condor spraying in wheat  Agrifac Condor spraying in wheat  Agrifac Condor spraying in wheat  Agrifac Condor spraying in rapeseed  Agrifac Condor spraying in wheat  Agrifac Condor spraying in potatoes  Agrifac Condor spraying in potatoes

Condor profesjonaliści

  • Każda kropla spada we właściwe miejsce!
  • Najbardziej stabilny opryskiwacz na świecie
  • Wydajność i niezawodność dzięki mocnym, szerokim belkom polowym
  • Optymalne wykorzystanie cieczy roboczej
  • Zawsze wysokiej jakości lakier
  • Intuicyjne użytkowanie w komfortowym otoczeniu
Poproś o broszurę

Agrifac Condor

Copyright © 2017 Agrifac Machinery BV. Wszelkie prawa zastrzeżone.